Přijďte se naladit na vánoční svátky a pořídit dárky pro své blízké do Obchodního domu Zlín. Nechejte se inspirovat tipy a pozvánkami na zajímavé doprovodné akce. Zpříjemněte si předvánoční čas ve zlínském Obchodňáku!

Přehled vánočních akcí 2019

22. 11. – 23. 12. Vánoční pošta na Obchodňáku

Vánoce jsou časem splněných přání, především těch dětských. V Obchodním domě mohou malí návštěvníci i ta nejtajnější přání napsat či nakreslit do dopisu, který bude ze zdejší Vánoční pošty zaslán přímo „Ježíškovi“. Každé přání bude na závěr slosováno o některou z atraktivních cen. Více informací najdete ZDE.


24. 12. Šnečí speciality v Bistrotéce Valachy

Prvorepubliková tradice opět ožívá. Přijďte si pochutnat na šnecích, kteří měli i minulých dobách své místo na jídelním stole a to i jako postní pokrm. Kuchaři pro vás mezi 10. a 14. hodinou připraví vybrané šnečí delikatesy, jejichž ochutnávkou si můžete zpříjemnit procházku Zlínem na Štědrý den.


1. 1. Novoroční ohňostroj

Tradiční akce pořádaná městem Zlín poblíž Obchodního domu.


Náš tip: Pořiďte si v Obchodním domě vánoční dárky pro vaše blízké. Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky z Obchodního domu Zlín. Inspirovat se můžete ZDE.

Dárkové balíčky i poukazy, to vše naleznete v nabídce prodejen i gastronomických podniků. Otevřeno bude i na Štědrý den!