Přijďte se naladit na vánoční svátky a pořídit dárky pro své blízké do Obchodního domu Zlín. Nechejte se inspirovat tipy a pozvánkami na zajímavé doprovodné akce. Zpříjemněte si předvánoční čas ve zlínském Obchodňáku!

Přehled vánočních akcí 2019

22. 11. – 23. 12. Vánoční pošta na Obchodňáku

Vánoce jsou časem splněných přání, především těch dětských. V Obchodním domě mohou malí návštěvníci i ta nejtajnější přání napsat či nakreslit do dopisu, který bude ze zdejší Vánoční pošty zaslán přímo „Ježíškovi“. Každé přání bude na závěr slosováno o některou z atraktivních cen. Více informací najdete ZDE.


7. 12. Pečeme Dobro-TY a Mikuláš

Zapojte se do benefiční akce ve prospěch Střediska rané péče EDUCO, které pomáhá rodinám se zdravotně postiženými dětmi. Přineste v tento den v době od 14:30 do 17:00 hodin do Obchodního domu své vánoční cukroví a věnujte ho do „bazárku“. Nebo přijďte ochutnat a nakoupit si. I díky vám výtěžek pomůže dobré věci. Více informací najdete ZDE.


15. 12.  Adventní tvoření v Jogurtovně

Užívejte si s dětmi předvánoční čas plnými doušky! V Jogurtovně si můžete společně ozdobit  perníčky, výrobit lucerničky a další vánoční dekorace. Kreativní dílničky se uskuteční 15.12. 2019 od 13:00 do 16:00 hodin na venkovní zahrádce před Jogurtovnou.  Zahrádka je krytá a vyhřívaná  pro každé počasí! Vstup je zdarma!  V průběhu tvoření Vašich ratolestí si můžete posedět a občerstvit se uvnitř Jogurtovny.


24. 12. Šnečí speciality v Bistrotéce Valachy

Prvorepubliková tradice opět ožívá. Přijďte si pochutnat na šnecích, kteří měli i minulých dobách své místo na jídelním stole a to i jako postní pokrm. Kuchaři pro vás mezi 10. a 14. hodinou připraví vybrané šnečí delikatesy, jejichž ochutnávkou si můžete zpříjemnit procházku Zlínem na Štědrý den.


1. 1. Novoroční ohňostroj

Tradiční akce pořádaná městem Zlín poblíž Obchodního domu.


Náš tip: Pořiďte si v Obchodním domě vánoční dárky pro vaše blízké. Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky z Obchodního domu Zlín. Inspirovat se můžete ZDE.

Dárkové balíčky i poukazy, to vše naleznete v nabídce prodejen i gastronomických podniků. Otevřeno bude i na Štědrý den!