Hledáte atraktivní místo pro uspořádání vánočního večírku, firemní či společenské akce v centru Zlína s vynikající gastronomií a jedinečnou atmosférou? Uspořádejte akci u nás v Obchodním domě Zlín. Vyberte si z nabízených prostorů i nabídky cateringů místních podniků.

  • firemní večírky
  • oslavy
  • konference
  • workshopy
  • svatby
  • školení
  • jednání
  • teambuildingy
  • semináře
  • cateringy

GALERIE DESÍTKA // VYBRANÉ GASTRO PODNIKY  //  KONFERENČNÍ PROSTORY

Originální doprovodný program:


Galerie Desítka

Uspořádejte vaši firemní akci v jedinečných prostorách v centru Zlína. Galerie Desítka na střeše Obchodního domu Zlín vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a výhledem na celý Zlín.

Multifunkční sál disponuje moderním invenářem, lobby barem a k dispozici vám bude i střešní terasa.

Více informací ZDE

>>ONLINE BROŽURA<<

 

obchodni_dum_galerie_desitka

 


Vybrané gastro podniky

Bistrotéka Valachy

​​​​​​​​V Bistrotéce si můžete s kolegy či obchodními partnery vychutnat snídani, oběd i večerní menu. V unikátní kuchařské škole Bistrotéky Valachy můžete proměnit čas strávený s kolegy v příjemný zážitek plný chutí a vuní. Připravíme pro vás kurz na míru. Optimální kapacita kurzu je 14 osob a obsahuje 2 až 3,5 hodinový program, se spoustou zábavy a gastronomie.

Více informací ZDE

Budvarka

Zpestřit si obchodní jednání či uhasit žízeň s hosty vaší akce můžete stylově v originální pivnici Budvarka, která také láká na polední menu i kompletní sortiment z produkce pivovaru. Prostor pivnice je zařízen a vybaven podle originálního návrhu pivovaru Budějovický Budvar. Za design dokonce získal mezinárodní ocenění Red Dot.                                      

Více informací ZDE

Tom Restaurant 

Objednejte si firemní večírek nebo oběd v Tom Restaurant, kde vás a vaše kolegy nebo obchodní partnery pohostí výtečnými chutěmi vietnamské, thajské a japonské kuchyně. Restaurace dbá na nejvyšší kvalitu a čerstvost surovin. Rádi pro vás připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek.                                                                             

Více informací ZDE

Kafe na rohu​​​​

Sweet bar na vaši akci vám připraví také kavárna Kafe na rohu. Vedle vynikající italské kávy najdete v nabídce také dorty, dezerty, skvělou zmrzlinu i sendviče a croissanty. 

Více informací ZDE

La Formaggeria​​​​​​

Třešničkou na dortu vašeho cateringu může být sortiment prodejny La Formaggeria a její nabídka sýrů a dalších mléčných výrobků z vlastní produkce litovelské sýrárny Brazzale Moravia a.s. 

Více informací ZDE

Delikana 

Vynikající dezerty a dorty vám připraví v Delikaně.                                                                                                                                                                                                                                                                  

Více informací ZDE

 

 

      Kontakt na rezervace: event@obchodnidum.cz     


Konferenční prostory

Šest moderně vybavených konferenčních sálů poskytuje komfortní prostředí s variabilním uspořádáním prostoru a zasedáním až pro 60 osob.