Hledáte atraktivní místo pro uspořádání vánočního večírku, firemní či společenské akce v centru Zlína s vynikající gastronomií a jedinečnou atmosférou? Obchodní dům Zlín s panoramatickým výhledem je to pravé zázemí pro pořádání společenských událostí všeho druhu.

  • firemní večírky
  • oslavy
  • konference
  • workshopy
  • svatby
  • školení
  • jednání
  • teambuildingy
  • semináře
  • cateringy

Najít vhodný prostor pro realizaci firemní či společenské akce není snadné. Základními pilíři k úspěchu jakéhokoliv eventu jsou výborná gastronomie, příjemné prostředí a odpovídající technické zázemí. Obchodní dům Zlín spojuje pod jednou střechou všechny aspekty potřebné pro organizaci úspěšných akcí, na které vaši hosté jen tak nezapomenou. Ať už plánujete jakýkoliv event, gastro podniky Obchodního domu jsou připraveny uspokojit chuťové buňky i těch nejnáročnějších hostů.

GALERIE DESÍTKA // VYBRANÉ GASTRO PODNIKY  //  KONFERENČNÍ PROSTORY

V Obchodním domě není nic nemožné. Stačí si vybrat vhodný prostor a program!  Je libo žhavá latinskoamerická párty? Nebo spíše příjemné posezení za doprovodu piana? V kuchařské škole Bistrotéky Valachy proměníte čas strávený s kolegy v příjemný zážitek plný chutí a vůní. Připravíme pro vás  kurz na míru. V Baru 1931 si vychutnáte popracovní drink s kolegy či obchodními partnery, nebo můžete využít jeho atraktivních prostor pro uspořádání firemního večírku. Rádi vám také zajistíme speciální program v podobě degustace vína, vybraných destilátů, cateringu, nebo občerstvení v podobě tapas.

NÁŠ TIP: Blíží se čas vánočních večírků, rezervujte si naše prostory včas! Jako originální vánoční dárek pro vaše kolegy či obchodní partnery doporučujeme poukaz na kurz ve Škole vaření Bistrotéky Valachy. Pro více informací klikněte ZDE. 


Galerie Desítka

Uspořádejte vaši firemní akci v jedinečných prostorách v centru Zlína. Nově otevřená Galerie Desítka na střeše Obchodního domu Zlín vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a výhledem na celý Zlín.

Multifunkční sál disponuje moderním invenářem, lobby barem a k dispozici vám bude i střešní terasa.

Více informací ZDE

>>ONLINE BROŽURA<<

 

obchodni_dum_galerie_desitka

 


Vybrané gastro podniky

Bistrotéka

​​​V Bistrotéce si můžete s kolegy či obchodními partnery vychutnat snídani, oběd, večerní menu a catering pro 250 osob. V unikátní kuchařské škole Bistrotéky Valachy můžete proměnit čas strávený s kolegy v příjemný zážitek plný chutí a vuní. Připravíme pro vás kurz na míru. Optimální kapacita kurzu je 14 osob a obsahuje 2 až 3,5 hodinový program, se spoustou zábavy a gastronomie.

Více informací ZDE

Budvarka

Zpestřit si obchodní jednání či uhasit žízeň s hosty vaší akce můžete stylově v originální pivnici Budvarka, která také láká na polední menu i kompletní sortiment z produkce pivovaru. Prostor pivnice je zařízen a vybaven podle originálního návrhu pivovaru Budějovický Budvar. Za design dokonce získal mezinárodní ocenění Red Dot. 

Více informací ZDE

Bar1931

V Baru 1931 si můžete vychutnat popracovní drink s kolegy či obchodními partnery, nebo využít atraktivních pro uspořádání firemního večírku. Rádi vám zajistíme speciální program v podobě degustace vína či vybraných destilátů, cateringu z kuchyně Bistrotéky Valachy, nebo občerstvení v podobě tapas. 

Více informací ZDE

Jogurtovna

 

​​​​​​

Gastronomickou nabídku vaší akce obohatí také Jogurtovna. Mezi její největší lákadla patří vedle mražených jogurtů také vůbec první palačinkomat ve Zlíně. 

Více informací ZDE

La Formaggeria

 

​​​​​​

Třešničkou na dortu vašeho cateringu může být sortiment prodejny la Formaggeria a její nabídka sýrů a dalších mléčných výrobků z vlastní produkce litovelské sýrárny Brazzale Moravia a.s. 

Více informací ZDE

Delikana

 

delikana

Vynikající dezerty a dorty vám připraví v Delikaně.

 

Více informací ZDE​​​​​​

      Kontakt na rezervace: recepce.ODZlin@hptronic.cz      


Konferenční prostory

Šest moderně vybavených konferenčních sálů poskytuje komfortní prostředí s variabilním uspořádáním prostoru a zasedáním až pro 120 osob.