Už máte promyšlená vánoční přání?

Pokud ano, na nic nečekejte a zastavte se u nás v Obchodním domě Zlín.

Ježíšek si u nás postavil poštovní schránku, která je taktéž schránkou splněných přání. Nejen, že posíláme dopisy dětí přímo do nebe, ale obdarujeme taky rodiče.


 

Napište Ježíškovi a vyhrajte hodnotné ceny

Jak na to?

Dopis (formulář) najdete u Ježíškovy schránky v 1. podlaží Obchodního domu Zlín, nebo si ho můžete stáhnout ZDE.

  1. Dopis si vezmete ze stojanu domů, tam jej vyplníte a při další návštěvě jej vhodíte do  naší schránky (prosíme, v návaznosti na aktuální situaci nevyplňujte dopis na místě)
  2. Dopis stáhnete ZDE, vytisknete, vyplníte doma a přijdete vhodit do „Ježíškovi schránky“ v Obchodním domě Zlín (na velikosti, formátu ani barevnosti tisku nezáleží)
  • Podmínkou zapojení do soutěže o hodnotné ceny je vyplnění veškerých údajů v dopisu a souhlas se zpracováním osobních údajů. 
  • Platnými dopisy jsou jen fyzicky vhozené dopisy do „Ježíškovi schránky“ v Obchodním domě Zlín.
  • Ježíšek si schránku vybírá každý večer a všechny dopisy, které jsou správně vyplněné, zařadí do soutěže o atraktivní ceny. 

vanocni_posta

Soutěž probíhá od 23. 11. - 23. 11. 2023.

 

Co můžete vyhrát?

Letos nadělujeme opravdu skvělé dárky. Vyhrát můžete romantický pobyt pro dva, vstupy do termálních bazénů, kosmetické balíčky, povlečení, zdravé mlsání, vitamíny i poukazy. 

Za předpokladu, že jste správně vyplnili veškeré požadované informace, po vhození dopisu do "Ježíškovi schránky" budete automaticky zařazeni do soutěže. Výherci budou vylosováni náhodným výběrem a kontaktováni přes e-mailovou adresu.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

vanocni-posta

​​​​​​