Nastartujte svůj den chutně a stylově poctivou snídaní v Obchodním domě Zlín

Snídaně je základ pro úspěšný start do nového dne a hlavně je velmi důležitá pro naše zdraví. Zpříjemněte si ráno poctivou a vydatnou snídaní v centru Zlína. Pod jednou střechou si můžete vybrat z nabídky čtyř gastro podniků a je jen na vás, na co máte hned po ránu chuť. Bistrotéka Valachy, Budvarka, Jogurtovna a Delikana pro vás na celý měsíc únor připravily snídaňové speciality, které vám dodají energii do nového dne. Z nabídky si jistě vyberou milovníci jak slaných, tak sladkých začátků dne.

Velkou výhodou snídaní na Obchodňáku je možnost zaparkovat přímo u budovy s první hodinou zdarma! Zastavit se můžete při jakékoliv příležitosti – snídaně nebo brunch s kamarády či rodinou, při pracovní schůzce, nebo jen tak pro radost.

Náš TIP: Vychutnejte si ranní snídani s kolegy či obchodními partnery a zpříjemněte si tak začátek pracovního dne. 


Bistrotéka Valachy

Bistrotéka Valachy v duchu svého názvu láká na svižné a pestré snídaně v bistro stylu. V nabídce nechybí skvělá vánočka z vlastní pekárny s marmeládou a výborným kakaem, vejce na různý způsob, kvalitní hovězí párky z čestru s křenem a hořčicí, servírované s čerstvým kvasovým chlebem upečeným přímo v Bistrotéce. Gurmány jistě potěší i sendvič Reuben s pastrami a kysaným zelím, chléb s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem nebo velký Valachy set. Sladké snídaně zastupuje mléčná rýže se slaným karamelem, pečená špalda s ořechy, ovocem a včelím pylem nebo lívanec se smetánkem.

Snídaně jsou podávány v časech: po–pá 7:00–10:30, so 8:00–10:30, ne 9:00–10:30

 


Original pivnice Budvarka

Pivní restaurace Budvarka vsadila na oblíbenou českou klasiku – poctivé a syté snídaně s vajíčky v hlavní roli! Při příchodu obdržíte snídaňovou kartu, v níž jednoduše zaškrtnete, o který pokrm máte zájem a v jakém množství. Míchaná vejce na másle, hemenex, bekenex i omeletu můžete mít až z pěti vajec, k tomu přiobjednanou cibulku, slaninu navíc či strouhaný sýr, tři druhy pečiva a zeleninu. Ve snídaňovém menu najdete i grilované cigáro, tradiční studený talíř se šunkou, sýrem a máslem nebo zapékané tousty s filírovaným kuřecím prsíčkem a zeleninou, jogurty s müsli.

Snídaně jsou podávány v časech:  7:30 – 10:00 denně

 


Jogurtovna

Jogurtovna staví svou nabídku na mraženém jogurtu nejvyšší kvality, který si zákazník může sám natočit a dochutit širokou škálou ovoce, oříšků a dalších doplňků. K snídani  si můžete dopřát široký výběr fresh ovocných šťáv a smoothies. 

 Snídaně jsou podávány v časech: po–so od 8:00, ne od 9:00

 


Delikana cukrárna & kavárna

Kavárna a cukrárna Delikana potěší mimo jiné milovníky palačinek, které tu mají na výběr s různými náplněmi – čokoládou, nutellou s lískovými ořechy, lesním ovocem, jahodami, malinami nebo třeba vaječnýmlikérem s banánem. Pro milovníky fit snídaní jsou připraveny jogurty s müsli a ovocem, 100% fresh džusy z pomeranče a grepu nebo mléčné smoothies a mléčné koktejly s různými druhy ovoce. Nabídku doplňují tousty se šunkou a sýrem a klasické chlebíčky. Káva značky L´Anticco, kterou si můžete vychutnat jako tečku za snídaní, je pražena speciálně pro síť cukráren a kaváren Delikana.

Snídaně jsou podávány v časech: po–so od 7:30, ne od 8:00

 

Možnost změn vyhrazena.