Otevírací doba:

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota - neděle  9:00 - 16:00

Provozovatel:
ERZAL s.r.o.
IČO 27723119

Odpovědná vedoucí:
Kateřina Beranová

 604 678 728

 

 

Jogurtovna
Gastronomickou nabídku Obchodního domu Zlín obohacuje Jogurtovnaoriginální koncept kvalitního rychlého občerstvení, mezi jehož největší lákadla bude patřit vedle mražených jogurtů také vůbec první palačinkomat ve Zlíně. 

Jogurtovna není ve Zlíně neznámým pojmem. První podnik tohoto názvu byl otevřen v květnu 2017 na náměstí Míru v centru města a brzy si našel řadu příznivců. „Právě skvělé ohlasy zákazníků nás přiměly přemýšlet o rozšíření,, uvadi jeden z majitelu konceptu Radomír Pastušan.,,Obchodní dům a jeho koncept provozoven moderní gastronomie pro nás byl skvělou výzvou a rozhodli jsme se ji využít,“ dovává Dalibor Kudla, spolumajitel franšízy.

Také na „Obchodňáku“ bude Jogurtovna stavět svou nabídku na mraženém jogurtu nejvyšší kvality, který si zákazník může sám natočit a dochutit širokou škálou ovoce, oříšků a dalších doplňků. Vedle již zmíněného prvního zlínského palačinkomatu se mohou návštěvníci dále těšit i na široký výběr fresh ovocných šťáv a smoothies, rychlé zdravé obědy v podobě chutných polévek, salátů a rizot, kvalitní kávu Mauro, čokoládu a ručně vyráběné pralinky. Kvalitni servis, bezproblemovy provoz a milou profesionalni obsluhu zabezpecuje , stejne jako v druhe provozovne na Namesti Miru firma Erzal, s.r.o.

Jogurtovna je umístěna v přistavěné části Obchodního domu se samostatným vstupem u vchodu ze západní strany budovy. V podniku je celkem 45 míst k sezení včetně venkovní zahrádky.