Upečte s námi Dobro-TY a pomozte potřebným!

Zapojte se do benefiční akce ve prospěch Střediska rané péče EDUCO Zlín, které pomáhá rodinám se zdravotně postiženými dětmi. Dobročinný "bazárek" vánočního cukroví se uskuteční 7. 12.2019 od 14:30 do 17:00 v nákupní pasáži Obchodního domu Zlín v 1. NP. Přineste v tento den do Obchodňáku své cukroví a věnujte ho do „bazárku“. Nebo přijďte ochutnat a nakoupit si vánoční dobroty jiných pekařek a pekařů a inspirujte se. I díky vám výtěžek pomůže dobré věci.

Pozor - přijde i MIKULÁŠ!


Jak můžete pomoci?

  • přineste do Obchodního domu na ochutnávku své vánoční cukroví (můžete vzít i recepty)
  • nebo si jen nakupte dobroty od jiných pekařek (získáte inspiraci a nové recepty)
  • spojíte příjemné s užitečným (přijde i Mikuláš a děti mohou poslat dopis Ježíškovi speciální Vánoční poštou v Obchodním domě)
  • výtěžek z prodeje cukroví předáme Středisku rané péče EDUCO Zlín na pomoc zdravotně postiženým dětem​​​​​​
  • Více informací o tom, jak EDUCO provází rodiny se zdravotně postiženými dětmi težkým životním obdobím a co zahrnuje služba raná péče se dozvíte na odkazu ZDE​​​​​​

 

Mikuláš v Obchodním domě Zlín

Zkontrolovat, kdo "činí dobro", přijde i Mikuláš se svou družinou. Hodné děti se mohou těšit na sladkou odměnu :-)!

Příchod nebeských a pekelných bytostí očekáváme 7. 12. od 15:00 od 17:00.


Náš Tip:  Ochutnejte cukroví a napište Ježíškovi

Vánoce jsou časem splněných přání, především těch dětských. V Obchodním domě Zlín si mohou malí návštěvníci i ta nejtajnější přání napsat či nakreslit do dopisu, který bude ze zdejší Vánoční pošty zaslán přímo „Ježíškovi“. Každé přání bude na závěr slosováno o některou z atraktivních cen. Vánoční pošta funguje od 23.11. do 23.12. 2019!  Najdete ji v obchododní pasáži v 1. NP. Více informací o Vánoční poště najdete ZDE.

Nasajte vánoční atmosféru a upečte s námi Dobro-TY!