Burger Street Festival dorazí konečně opět do Zlína! A to přímo k nám k Obchodnímu domu Zlín. 

O víkendu 3. - 5. 6. se k nám sjedou ti nejlepší výrobci burgerů z celého Česka. Jednotliví burgermakeři tradičně nabízejí minimálně tři burgery. Kromě obvyklých hovězích lidé vyzkoušejí i třeba trhané vepřové maso nebo jiné alternativy – včetně vegetariánských. „Pro lidi, kteří tradiční burger nemůžou, se vždycky snažíme najít nějakou možnost, jak si festival užít. Někteří prodejci proto nabízejí vegetariánské burgery, obvykle s grilovaným sýrem, ale i bezlepkové bulky pro celiaky,“ říká Bedřich Snášel - jeden z hlavních pořadatelů festivalu. A samozřejmostí je široká nabídka pálivých burgerů.

Termín: 3. - 5. 6. 

  • 3. 6. od 10:00 do 21:00
  • 4. 6. od 10:00 do 21:00
  • 5. 6. od 10:00 do 20:00

Vstup: ZDARMA

Sledujte Facebookovou událost, ať vám neuniknou žádné novinky >>Burger Street Festival Zlín<<

Které stánky byste rozhodně neměli obejít?

  • Amici Pizza & Burgers
  • Burger Saloon
  • Pablo EscoBar
  • JJ Grill Bill
  • Imrvére
  • MK´S BBQ Truck

Kromě burgerového sortimentu nabídne zlínský festival i další street foodové speciality od corn dogů, přes tradiční švýcarskou sýrovou bombu Raclette až po skvělé domácí hranolky. O sladkou tečku se pak na festivalu postarají výrobci mexické speciality Los Churros, makronek Judyth Sweet Art nebo oblíbené rolované zmrzliny, kterou kuchař připravuje přímo před zraky návštěvníků. 

burgerstreetfestival_logo

 


>> 3. 6. rovněž startuje výstava legendárního Salvadora Dalího v Galerii Desítka<<


Speciálně navržený burger pro Zlín? Jeho podobu určíte vy

Do toho, co bude v letošní festivalové nabídce burgerů, budou moci zasáhnout fanoušci na sociálních sítích. Před festivalem Burger Street Festival vypíše anketu, ve které budou moci lidé navrhnout, jaké suroviny by rádi viděli v burgeru, který bude věnovaný právě Zlínu. Může to být barva burgeru, tradiční valašské přísady či jiné nápady.
Ze surovin, které sami fanoušci navrhnou, pak některý z burgermakerů připraví recept na originální burger, který bude v limitovaném množství k dispozici pouze na zlínském festivalu. 
Návštěvníci festivalu se budou moci zapojit i do výběru nejlepšího burgermakera. Za každý snězený burger dostanou hlasovací lístek, který mohou vhodit do schránky na stánku pořadatele a zároveň dát prostřednictvím tabletu hlas burgeru, který je zaujal nejvíc. Z odevzdaných hlasovacích lístků pak pořadatel vybere výherce tří diváckých cen, burgermakeři s nejlepším hodnocením pak získají prestižní medaili, kterou se budou moci chlubit na dalších festivalech.
 

>>Mrkněte na fotky z předchozích festivalů<<

burger_street_festival