3D OBRAZY

Zastavte se k nám podívat na expozici "iluzí" - obrazy s 3D efektem.

Přijďte si k Obchodňáku pro originální fotku. V interiéru i exteriéru najdete 3D obrazy slovenského umělce Krea. Obrazy vám navodí iluzi skutečnosti a díky nim získáte skvělé vzpomínkové fotografie.

Najdete u nás čtyři 3D obrazy. Jako první vás čeká karikatura Salvadora Dalího - hned vedle kavárny Kafe na rohu. Další obrazy najdete v pasáži vedle knihkupectví Dobrovský Beta, při vchodu do 2. poschodí z jižní strany a na stěně u obchodu Bistrotéky Valachy.

3D_obrazy

 


 

 

Soutěžte s námi na Instagramu a vyhrajte rodinné vstupné na výstavu Salvador Dalí a rodinné vstupné do zážitkové Tricklandie!

Zapojení do soutěže je jednoduché.

1.    Pořiďte si fotku s 3D obrazem

2.    Sdílejte fotku na instagramu s označením @odzlin a hashtagem #obchodnak3D

3.    Vybereme 3 výherní fotografie, jejichž autoři získají rodinnou vstupenku na výstavu Salvador Dalí v Galerii Desítka + rodinnou vstupenku do zážitkového centra Tricklandia

  • Fotka s nejvíce „like“
  • Nejoriginálnější fotografie
  • Fotka s nejvíce „komentáři“

4.    Soutěžíme do 25. 8. 2022 do 10:00
5.    Fotografie výherců zveřejníme na našem instagramovém profilu

Zapojením do soutěže účastníci souhlasí s komerčním využitím soutěžních fotografií pořadatelem, tj. Obchodním domem Zlín. Vyhrazujeme si právo změn a případné ukončení soutěže bez vyhlášení vítězů v případě mimořádných událostí a protiepidemických opatření.

>>Celé znění podmínek a pravidel soutěže<<
 

 

3D_vODZ


O umělci KREA

3D obrazy nám připravil slovenský umělec KREA, který v tomto odvětví působí už od roku 1999. Na Slovensku byl jeden z prvních, kteří se věnovali 3D graffity. KREA se podílel na vytvoření zábavného centra ve Vysokých Tatrách - Tricklandia. Na tomto projektu pracovali 9 600 hodin a hned v prvních měsících po otevření centrum navštívilo desetitisíce návštěvníků. Tricklandie se stala jedna z nejoblíbenějších atrakcí. 

KREA se ve svém dosavadním životě podílel na více trickartových galerií, dokonce i v USA.


 

>>VÝSTAVA SALVADOR DALÍ v Galerii Desítka do 8. 9. 2022<<

dali