Na ploše větší než 500 m² si můžete vychutnat snídani, polední menu, kávu, dezert, večeři či míchaný drink. Samozřejmostí je čepované pivo a osvěžující prosecco.

U nás si vybere každý - U Obchodního domu najdete 5 zahrádek s pestrou nabídkou občerstvení: Pivnice Budvarka, Delikana, Bar 1931, Kafe na rohu a kornuterie Bistrotéky Valachy.

Pojďme se společně podívat, která zahrádka bude ta pravá pro vás:

zahradky

 


bar1931

 

Bar 1931

Míchané koktejly, káva, dezerty, prosecco, moravská vína, tatarák i sezónní menu.  Bar 1931 je místem odpočinku, obchodních schůzek i večerní zábavy.

Od pondělí do pátku si tady můžete zajít na polední menu od kuchařů z Bistrotéky a každý den na speciality z à la carte menu. V odpoledních hodinách doporučujeme šálek dobré kávy a k tomu dezert cukrářek z Bistrotéky. 

Z barové nabídky destilátů si vyberou zaručeně všichni. Najdete zde širokou škálu rumů, whisky, ginů a dalších druhů. Dámy ocení míchané koktejly, prosecco, champagne a víno z Moravy.

Happy hour: Od pondělí do soboty v čase 15:00 - 19:00 drinky ze sekce classic drinks jen za 95 Kč.


 

Original pivnice Budvarka

Zahrádka Budvarky zve nejen na vynikající čepované pivo Budvar, ale každý den i  na snídaně, polední menu a sezónní speciality místních kuchařů.

Jak jinak se v letních dnech lépe osvěžit než čepovaným, dobře vychlazeným pivem? V Budvarce si k němu vychutnáte i klasiku v podobě nakládaného hermelínu, utopence, tlačenky či gulášku.

V nabídce najdete ale i míchané alkoholické a nealkoholické nápoje.

V odpoledních hodinách si tu můžete vychutnat i kávu a dezert.

budvarka-zlin


delikana-odzlin

 

Delikana

Pokud hledáte místo k posezení u kávičky a dobrého dezertu, Delikana je pro vás to pravé! Potěší vás široká nabídka dortů, zákusků i zmrzliny. Vychutnejte si skvělé capuccino, latté či ledovou kávu.

Doporučujeme ochutnat zmrzlinové poháry plné ovoce, čokolády, oplatků a dalších dobrot.

Na osvěžení si můžete objednat domácí limonády či ledové čaje.

TIP: Každý čtvrtek akce 15% sleva na všechny mražené dorty.


 

Kafe na rohu

Kavárna, cukrárna, a taky trochu "snídaňové bistro"..to je Kafe na rohu.

Vychutnejte si vynikající italskou kávu na rohu Obchodního domu Zlín. K tomu denně v nabídce různé druhy dezertů a dortíků.

Ráno se zastavte na snídani v podobě míchaných vajíček, avokádového chlebíčku nebo palačinek a odpoledne na točenou zmrzku či zmrzlinový shake.

Pokud máte chuť na něco "lepšího", objednejte si jahodový gin&tonic nebo skleničku vychlazeného prosecca.

K dopolednímu i odpolednímu zakousnutí jsou v nabídce čerstvé croissanty a bagetky (vhodné i jako svačina či snídaně s sebou).

zahradka-kafenarohu

 


kornuterie

 

 

Kornuterie Bistrotéky Valachy

Rychlý oběd, svačina s sebou a zmrzka na terásce.

Od pondělí do pátku si v kornuterii vychutnáte skvělý oběd, který si sami poskládáte dle vlastní chuti. Stačí si vybrat z denní nabídky studeného a teplého pultu. 

Rozhodně ochutnejte zmrzlinu a sorbet dle italských receptur, které pro vás připravují místní cukrářky. Zmrzlinu si můžete dochutit slaným karamelem či oříšky.

Vedle u pekařského pultu si objednejte vynikající kávu, moravský koláč, čepovanou limču a vše si vychutnejte na stylové malé zahrádce u pivních sudů.