Na ploše větší než 500 m² si můžete vychutnat snídani, polední menu, kávu, dezert, večeři či míchaný drink. Samozřejmostí je čepované pivo a osvěžující prosecco.

U nás si vybere každý - U Obchodního domu najdete 4 zahrádky s pestrou nabídkou občerstvení: Pivnice Budvarka, Delikana, Kafe na rohu.

Pojďme se společně podívat, která zahrádka bude ta pravá pro vás:

zahradky

 


 

Original pivnice Budvarka

Zahrádka Budvarky zve nejen na vynikající čepované pivo Budvar, ale každý den i  na snídaně, polední menu a sezónní speciality místních kuchařů.

Jak jinak se v letních dnech lépe osvěžit než čepovaným, dobře vychlazeným pivem? V Budvarce si k němu vychutnáte i klasiku v podobě nakládaného hermelínu, utopence, tlačenky či gulášku.

V nabídce najdete ale i míchané alkoholické a nealkoholické nápoje.

V odpoledních hodinách si tu můžete vychutnat i kávu a dezert.

budvarka-zlin


delikana-odzlin

 

Delikana

Pokud hledáte místo k posezení u kávičky a dobrého dezertu, Delikana je pro vás to pravé! Potěší vás široká nabídka dortů, zákusků i zmrzliny. Vychutnejte si skvělé capuccino, latté či ledovou kávu.

Doporučujeme ochutnat zmrzlinové poháry plné ovoce, čokolády, oplatků a dalších dobrot.

Na osvěžení si můžete objednat domácí limonády či ledové čaje.

TIP: Každý čtvrtek akce 15% sleva na všechny mražené dorty.


 

Kafe na rohu

Kavárna, cukrárna, a taky trochu "snídaňové bistro"..to je Kafe na rohu.

Vychutnejte si vynikající italskou kávu na rohu Obchodního domu Zlín. K tomu denně v nabídce různé druhy dezertů, dortíků a zmrzlinových pohárů.

Ráno se zastavte na snídani v podobě míchaných vajíček, avokádového chlebíčku nebo palačinek a odpoledne na točenou zmrzku či zmrzlinový shake.

Pokud máte chuť na něco "lepšího", objednejte si jahodový gin&tonic nebo skleničku vychlazeného prosecca.

K dopolednímu i odpolednímu zakousnutí jsou v nabídce čerstvé croissanty a bagetky (vhodné i jako svačina či snídaně s sebou).

zahradka-kafenarohu