Na ploše větší než 500 m² si můžete vychutnat snídani, polední menu, kávu, dezert, večeři či míchaný drink. Samozřejmostí je čepované pivo - na které se už zajisté všichni moc těšíte!

U nás si vybere každý - U Obchodního domu najdete 5 zahrádek s pestrou nabídkou občerstvení: Pivnice Budvarka, Delikana, Bar 1931, Jogurtovna a Bistrotéka Valachy.

Občerstvení do parku? Pokud před zahrádkou dáváte přednost posezení na trávníku, jako stvořený je Gahurův prospekt hned vedle Obchodňáku. K posezení se vybavte dobrotami s sebou v papírových kornoutech z kornuterie Bistrotéky Valachy. Kromě klasiky (pečených brambor a řepy či salátů) vyzkoušejte novinky: hranolky smažené v loji, quesadillu,panini, hot dog, corn dog či langoš.


Bar 1931

Čepovaný Pilsner Urquell, míchané koktejly, tatarák i sezónní menu.  Nabídku Bistrotéky Valachy (sezónní menu, polední menu) nabízí nově i Bar 1931

Poledne si zpříjemníte skvělým obědem a večer specialitou ze sezónní nabídky a míchaným drinkem. 

 

Bistrotéka Valachy

Zahrádku Bistrotéky Valachy najdete z jižní strany Obchodního domu Zlín. Zastavte se na "jedno" čepované, nebo skleničku kvalitního vína.

Denně jsou na zahrádce podávány snídaně, polední menu i večeře. Celou nabídku najdete zde.

Original pivnice Budvarka

Zahrádka Original pivnice Budvarky zve nejen na vynikající čepované pivo Budvar, ale každý den i  na snídaně, polední menu a speciality teplé a studené kuchyně.

Delikana

Pokud hledáte místo k posezení u kávičky a dobrého dezertu, Delikana je pro vás to pravé! Potěší vás široká nabídka dortů, zákusků i zmrzliny. Vychutnejte si skvělé capuccino, latté či ledovou kávu. V nabídce také domácí limonády a ledové čaje.

Jogurtovna

Nabídka snídaní, obědů i zmrzliny.