POZOR! Provoz vánočního kola po pátečním přerušení pokračuje do 23. 12. 2020

Při čekání na svezení, prosíme, dbejte pokynů obsluhy v zájmu dodržení bezpečnostních a hygienických zásad vládního nařízení, dodržujte rozestupy 2 metry a používání roušek. Děkujeme.

 

Letošní advent u nás je jedinečný!

Zpestřete si sváteční nákupy nebo procházku v centru města svezením v jedinečné atrakci: ve vánočním kole přímo před naším Obchodňákem! Tato oblíbená atrakce, která se stala již nedílnou součástí adventních trhů v Brně či Olomouci, doputovala letos poprvé i k nám do Zlína.

Dokážete si představit hezčí pohled na kouzelný vánoční Zlín, než z ptačí perspektivy? Kolo je vysoké 24,6m a umístěno na náměstí Práce u Obchodního domu Zlín, čímž nabízí unikátní pohled na město. 

Vánoční kolo je v provozu do 23. 12. 2020

  • Otevírací doba: 10:00 - 20:00 (V případě zájmu do 22:00)

 

Provozní doba se může měnit dle nařízení vlády a návštěvnosti.

  • Délka jedné projížďky až 5 minut
  • Vstupné: 100,-/osoba (děti do výšky 100 cm nebo do věku 3 let mají vstup zdarma, držitelé ZTP vstup zdarma, děti do 15 let jen s doprovodem rodičů)
  • 20 kabinek, 1 kabinka až pro 4 osoby

 (Veškeré změny vyhrazeny.)

 

vanocni_kolo

 


Pár tipů od nás:

bar_1931

 

vanocni_obcerstveni

 

Vánoční občerstvení v Baru 1931

Po projížďce se zastavte na skvělý zimní koktejl v Baru 1931, vánoční svařák či punč.  >>Speciální zimní nabídka<<

Bar 1931 pro vás otevřel také výdejní okno s nealko punčem, aperolem, čajem i kávou. Zpříjemněte si čekání ve frontě na vyhlídkovou jízdu kolem a dejte si něco dobrého. Z výdejního okna si můžete odnést také vánoční cukroví s sebou nebo jedlé dárky. Výdejní okno je otevřeno každý den od 15:00 do 20:00.

Vánoční speciality v kornuterii a Jogurtovně

Něco pro milovníky sladkého! V kornuterii a u pekařského pultu si můžete dát opravdové specialitky! Horké kakao s marshmallow, medvídkový čaj, nealko bombardino i horká čokoláda. 

Během adventních svátků si tady můžete zakoupit i tradiční langoš s česnekem, sýrem a kečupem dle své chuti.

Už jste někdy měli perníkové latté? Ne? Právě teď ho můžete vyzkoušet v Jogurtovně! Samotné vás překvapí, jak je výborné.

Dárky v Obchodňáku

Spojte příjemné s užitečným. Až k nám přijdete načerpat pohodovou vánoční atmosféru, nezapomeňte u nás pořídit dárky pro své blízké. 

Skvělým tipem pro vás určitě budou originální jedlé dárky z Bistrotéky Valachy, dárkové poukazy na masáže Fyzio Garden nebo do barber shopu Na Fešáka.

>>Přehled dárkových poukazů v Obchodňáku zde<<

Výstava Jana Saudka

Až do konce ledna 2021 u nás v Obchodním domě Zlín probíhá unikátní výstava světoznámého umělce Jana Saudka. Nenechte si ujít tuto výstavu, která probíhá v Galerii ve 2. poschodí.

>>Více o výstavě Jana Saudka zde<<


Vánoční výzdoba Obchodňáku

Exteriér i interiér Obchodního domu Zlín jsme rozsvítili pro zpříjemnění vašich nákupů i procházek kolem. Co myslíte, povedlo se nám to?