Nastartujte svůj den chutně a stylově poctivou snídaní v Obchodním domě Zlín

Zpříjemněte si ráno poctivou a vydatnou snídaní v centru Zlína. Pod jednou střechou si můžete vybrat z nabídky pěti gastro podniků. 


livance-bistroteka

 

Bistrotéka Valachy

V nabídce najdete třeba sendvič croque madame, chléb s pastrami, vejce na různý způsob (doporučujeme tři vejce do skla se slaninou, parmezánem a kvasovým chlebem Bistrotéka), hovězí párky z čestru se smetanovým křenem a hořčicí, nebo sladké snídaňové variace: doporučujeme lívance s přelivem z karamelizovaných jablek a skořicovým smetánkem nebo mazanec z vlastní pekárny s máslem a višňovou marmeládou.

Snídaně jsou podávány v časech: po–pá 7:00–10:30, so-ne 8:00–11:00


Original pivnice Budvarka

Pivní restaurace Budvarka vsází na oblíbenou českou klasiku, v níž hlavní roli hrají vajíčka - ať již míchaná, nebo ve verzi hemenex a bekenex. 

Vybrat si můžete z několika zvýhodněných setů. Milovníkům sytých snídaní doporučujeme Menu pro fajnšmekra s míchanými vajíčky, vídeňským párkem, pečivem, kávou a džusem či minerálkou. A kdo rád začíná den něčím sladkým, ať zkusí novinku: Sladké menu s domácí tvarohovou bábovkou, kávou, čajem nebo kakaem a džusem či minerálkou.

Snídaně jsou podávány v čase:  7:30 – 10:30 pondělí - pátek

 

budvarka-snidane


kafe-na-rohu

 

Kafe na rohu

Příjemná kavárnička Kafe na rohu vám ke snídani nabízí palačinky s nutellou nebo s tvarohem a ovocným přelivem, špenátovou tortillu se sýrem, šunkou a míchanými vajíčky, avokádový toustík nebo míchaná vajíčka. Najdete tu i výbornou italskou kávu Lavazza, chutné dezerty a sladké i slané svačinky.   

Snídaně jsou podávány denně od 7:00.

 


Pekařský pult Bistrotéky

Na vynikající snídani se můžete zastavit i k pekařskému pultu Bistrotéky Valachy.

Každý den tu najdete čerstvé obložené žitné chlebíčky, toasty, bagety, palačinky i tvaroháčky. Skvělou volbou je i sladký kout pultu - denně si zde pochutnáte na tradičních poctivých koláčích, babiččiných buchtách i frgálích.

Pokud nestíháte posnídat při šálku dobré kávy přímo tady, obsluha vám ráda vše zabalí s sebou a kávu připraví do kelímku.

Pekařský pult je otevřen od pondělí do pátku od 7:00.


delikana-snidane

Delikana cukrárna & kavárna

Pokud si po ránu rádi dopřejete něco sladkého, doporučujeme navštívit Delikanu.

Denně zde najdete širokou nabídku zákusků: od dortů, makronek, až po větrníky. 

Ke snídani si však můžete dát i toasty se šunkou a sýrem, jogurt s müsli a ovocem, chlebíčky a žitné sendviče. 

Nejlepší volbou jsou však palačinky, které si můžete dát v různých příchutích: s čokoládou, nutellou s lískovými ořechy, lesním ovocem, jahodami, malinami nebo třeba s vaječným likérem a banánem. 

V Delikaně si navíc můžete vychutnat výbornou kávu či smoothie.

Do Delikany na snídani od pondělí do neděle 9:00 - 11:00.

Více informací o Delikaně ZDE

Možnost změn vyhrazena.