Nastartujte svůj den chutně a stylově poctivou snídaní v Obchodním domě Zlín

Snídaně je základ pro úspěšný start do nového dne a velmi důležitá pro naše zdraví. Zpříjemněte si ráno poctivou a vydatnou snídaní v centru Zlína. Pod jednou střechou si můžete vybrat z nabídky čtyř gastro podniků. Je jen na vás, na co budete mít hned po ránu chuť.

Bistrotéka Valachy, Original pivnice Budvarka, Jogurtovna a Delikana pro vás každý den připravují snídaňové speciality, které vám dodají energii do nového dne. 

Velkou výhodou snídaní na Obchodňáku je možnost zaparkovat přímo u budovy s první hodinou zdarma! Zastavit se můžete při jakékoliv příležitosti – snídaně nebo brunch s kamarády či rodinou, při pracovní schůzce, nebo jen tak pro radost.

Náš TIP: Vychutnejte si ranní snídani s kolegy či obchodními partnery a zpříjemněte si tak začátek pracovního dne. 


 

Bistrotéka Valachy

V nabídce najdete třeba lívance se slaninou, arašídovým máslem a javorovým sirupem, vejce na různý způsob, hovězí párky z čestru se smetanovým křenem a hořčicí, servírované s čerstvým kvasovým chlebem upečeným přímo v Bistrotéce, nebo sladké snídaňové variace: doporučujeme lívance se švestkovým přelivem a tvarohem nebo vánočku z vlastní pekárny s kakaem.

 

Snídaně jsou podávány v časech: po–pá 7:00–10:30, so 8:00–11:00, ne 9:00–11:00


Original pivnice Budvarka

Pivní restaurace Budvarka vsází na oblíbenou českou klasiku, v níž hlavní roli hrají vajíčka - ať již míchaná, nebo ve verzi hemenex a bekenex. 

Vybrat si můžete z několika zvýhodněných setů. Milovníkům sytých snídaní doporučujeme Menu pro fajnšmekra s míchanými vajíčky, vídeňským párkem, pečivem, kávou a džusem či minerálkou. A kdo rád začíná den něčím sladkým, ať zkusí novinku: Sladké menu s domácí tvarohovou bábovkou, kávou, čajem nebo kakaem a džusem či minerálkou.

Snídaně jsou podávány v čase:  7:30 – 10:30 pondělí - pátek

 


Jogurtovna

Jogurtovna staví svou nabídku na mraženém jogurtu nejvyšší kvality, který si zákazník můžedochutit širokou škálou ovoce, oříšků a dalších doplňků. K snídani  si můžete dopřát široký výběr fresh ovocných šťáv a smoothies. 

 


Delikana cukrárna & kavárna

Pokud si po ránu rádi dopřejete něco sladkého, doporučujeme navštívit Delikanu.

Denně zde najdete širokou nabídku zákusků: od dortů, makronek, až po větrníky. 

Ke snídani si však můžete dát i toasty se šunkou a sýrem nebo chlebíčky.

V Delikaně si navíc můžete vychutnat výbornou kávu či smoothie.

Více informací o Delikaně ZDE

 

Možnost změn vyhrazena.