Nastartujte svůj den chutně a stylově s poctivou snídaní v Obchodním domě Zlín.

Vychutnejte si své ráno s poctivou a vydatnou snídaní přímo v centru Zlína. V našem Obchodním domě najdete výběr ze čtyř gastronomických podniků, a to vše pod jednou střechou!


livance-bistroteka

 

Bistrotéka Valachy

V nabídce najdete třeba chléb s kozím sýrem, vejce na různý způsob (doporučujeme tři vejce do skla s máslem, slaninou a parmezánem, bylinkové máslo, kvasový chléb), hovězí párky z čestru, s kimchi a hořčicí, kvasový chléb, nebo sladké snídaňové variace: doporučujeme lívance s čokoládou a mini marshmallows, s čokoládovým přelivem a se smetánkem nebo francouzské tousty z vánočky se smetánkem, javorovým sirupem a ovocem.

Nabízená káva: Reserva

Snídaně jsou podávány v časech: po–pá 7:00–10:30, so-ne 8:00–11:00


Original pivnice Budvarka

Pivní restaurace Budvarka vsází na oblíbenou českou klasiku, v níž hlavní roli hrají vajíčka - ať již míchaná, nebo ve verzi hemenex a bekenex. 

Vybrat si můžete z několika zvýhodněných setů. Milovníkům sytých snídaní doporučujeme Menu pro fajnšmekra s míchanými vajíčky, vídeňským párkem, pečivem, kávou a džusem či minerálkou. A kdo rád začíná den něčím sladkým, ať zkusí novinku: Sladké menu s domácí tvarohovou bábovkou, kávou, čajem nebo kakaem a džusem či minerálkou.

Nabízená káva: Caffé Don Cortez

Snídaně jsou podávány každé úterý a čtvrtek v čase:  7:30 – 10:30 

 

budvarka-snidane


kafe-na-rohu

 

Kafe na rohu

Příjemná kavárnička Kafe na rohu vám ke snídani nabízí palačinky s nutellou nebo s jahody,  míchané vajíčka s cibulkou a šunkou, avokádový opečený chléb. Najdete tu i výbornou italskou kávu, chutné dezerty a sladké i slané svačinky.   

Nabízená káva: Caffe Italiano Oro

Snídaně jsou podávány denně od 7:00 do 11:00.

 


Pekařský pult Bistrotéky

Na vynikající snídani se můžete zastavit i k pekařskému pultu Bistrotéky Valachy.

Každý den tu najdete čerstvé obložené žitné chlebíčky, toasty, bagety, palačinky i tvaroháčky. Skvělou volbou je i sladký kout pultu - denně si zde pochutnáte na tradičních poctivých koláčích, babiččiných buchtách i frgálích.

Pokud nestíháte posnídat při šálku dobré kávy přímo tady, obsluha vám ráda vše zabalí s sebou a kávu připraví do kelímku.

Nově zde i zakoupíte čerstvé pečivo od našich pekařů! (chlebové speciály, bagety, sádlové rohlíky, croissanty, donuty, škvarkový pagáč, focacciu)

Nabízená káva: Trepallini

Pekařský pult je otevřen:

  • pondělí - pátek 7:00 - 19:00
  • sobota 8:00 - 19:00
  • neděle 9:00 - 19:00

 

 


Možnost změn vyhrazena.