Snídejte na „Obchodňáku“

Dostatek energie pro začátek dne vám dodá poctivá snídaně. Pod jednou střechou si v Obchodním domě Zlín můžete vybrat hned ze tří možností, je jen na vás, na co máte hned po ránu chuť. Velkou výhodou snídaní na Obchodňáku je možnost zaparkovat přímo u budovy s první hodinou zdarma.

Bistrotéka Valachy v duchu svého názvu láká na svižné a pestré snídaně v bistro stylu. V nabídce nechybí vejce na různý způsob včetně málo častých vajec do skla či kvalitní hovězí párky z čestru s křenem a hořčicí, servírované s čerstvým kvasovým chlebem upečeným přímo v Bistrotéce. Gurmány jistě potěší i sendvič Reuben s pastrami a kysaným zelím, chléb s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem nebo velký Valachy set. Sladké snídaně zastupuje mléčná rýže se slaným karamelem, pečená špalda s ořechy, ovocem a včelím pylem nebo lívanec se smetánkem.

Snídaně jsou podávány v časech: po–pá 7:00–10:30, so 8:00–10:30, ne 9:00–10:30

www.bistrovalachy.cz

 

Nabídka snídaní:

Hovězí párky z čestru, křen, hořčice.....95 Kč
Krajíc našeho kvasového chleba, pražská šunka, hráškové pesto, pošírované vejce.....115 Kč
Míchaná vejce ze tří vajec.....85 Kč
Pečená vejce ze tří vajec se slaninou.....115 Kč
Omeleta ze tří vajec s pražskou šunkou.....115 Kč
Omeleta ze tří vajec s alpským sýrem.....145 Kč
Tři vejce do skla.....75 Kč
Vejce na měkko.....35 Kč
Reuben sendvič.....155 Kč
Lívanec, smetánek, ovoce.....95 Kč
Mléčná rýže, slaný karamel.....85 Kč
Pečená špalda s ořechy, ovocem a včelím pylem.....95 Kč
Valachy set: náš kvasový chléb s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem, párek z čestru se smetanovým křenem a hořčicí, brambora v popelu, pomerančový fresh, káva a voda.....245 Kč


K párkům a snídaním z vajec servírujeme náš kvasový chléb a máslo.
 

 

Pivní restaurace Budvarka vsadila na oblíbenou českou klasiku – poctivé a syté snídaně s vajíčky v hlavní roli. Při příchodu obdržíte snídaňovou kartu, v níž jednoduše zaškrtnete, o který pokrm máte zájem a v jakém množství. Míchaná vejce na másle, hemenex, bekenex i omeletu můžete mít až z pěti vajec, k tomu přiobjednanou cibulku, slaninu navíc či strouhaný sýr, tři druhy pečiva a zeleninu. Ve snídaňovém menu najdete i grilované cigáro, tradiční studený talíř se šunkou, sýrem a máslem nebo zapékané tousty s filírovaným kuřecím prsíčkem a zeleninou. Nově přibudou jogurty s müsli.

Snídaně jsou podávány v časech: každý den 7:30 – 10:00

www.budvarkazlin.cz

 

Nabídka snídaní:

Míchaná vejce na másle.....od 47 Kč*
Hemenex.....od 92 Kč*
Bekenex.....od 92 Kč*
Omeleta.....od 47 Kč*
Grilované cigáro.....od 100 Kč za 2 kusy s pečivem
Studený talíř.....70 Kč
Zapékané tousty.....120 Kč
 

* cena za 3 vejce a pečivo

Kavárna a cukrárna Delikana potěší mimo jiné milovníky palačinek, které tu mají na výběr s různými náplněmi – čokoládou, nutellou s lískovými ořechy, lesním ovocem, jahodami, malinami nebo třeba vaječným likérem s banánem. Pro milovníky fit snídaní jsou připraveny jogurty s müsli a ovocem, 100% fresh džusy z pomeranče a grepu nebo mléčné smoothies a mléčné koktejly s různými druhy ovoce. Nabídku doplňují tousty se šunkou a sýrem a klasické chlebíčky.  Káva značky L´Anticco, kterou si můžete vychutnat jako tečku za snídaní, je pražena speciálně pro síť cukráren a kaváren Delikana.

Snídaně jsou podávány v časech: po–so od 7:30, ne od 8:00

www.delikana.cz

 

Nabídka snídaní:

Palačinky (crepes).....95 Kč
Toasty..... 55 Kč
Jogurt s müsli a ovocem.....59 Kč
100% fresh juice 0,3 l.....65 Kč
Chlebíčky a žitné sendviče dle denní nabídky
 

 

Fotogalerie