Nově zrekonstruovaný Obchodní dům Zlín byl nominován do 21. ročníku soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit 2019 v kategorii Obchodní centra! Projekt vybrala odborná porota, od 22. října je spuštěno hlasování o Cenu čtenářů. Hlasovat pro zlínský "Obchodňák" tak můžete i vy!


Jak hlasovat?

  1. Hlasovací formulář najdete na odkazu ZDE
  2. Obchodní dům Zlín najdete na 4. straně hlasovacího formuláře (na mobilním telefonu cca na 16. pozici)
  3. Projektu můžete udělit 1-5 - kdy nejvíce je 5 hvězdiček ()
  4. Klikněte na ikonu ODESLAT  a tím svůj hlas potvrďte (na mobilním telefonu najdete ikonu po prohlédnutí všech přihlášených projektů)

HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO 31. 10. 2019.

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit 2019 je v tuzemsku považována za nejprestižnější v oboru.

V této soutěži jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů, developerů a v neposlední řadě i realitních agentů při jejich prodeji či pronájmu.

V průběhu dalších týdnů budou na pravidelných zasedáních odborné poroty ze všech nominovaných projektů vybrány do užší nominace čtyři nejúspěšnější projekty, z nichž vzejde první, druhé a třetí místo v každé kategorii. Vyhlášení výsledků soutěže jednotlivých kategorií a předání cen vítězům a oceněným (1.-3. místo) se uskuteční na slavnostním večeru dne 12. 11. ve Foru Karlín v Praze 8.


Zdařilá rekonstrukce baťovského Obchodního domu Zlín už získala prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje 2018. 

Jak rekonstrukce Obchodního domu Zlín probíhala?