Dvanáct tisíc baněk zdobí prostory Baru 1931.

Originální výzdoba baru vznikla ve spolupráci se známým výrobcem baněk Irisa ze Vsetína. Skleněné ozdoby v jemných odstínech bronzové, stříbrné a zlaté barvy vytvářejí neobyčejnou atmosféru a přitahují pozornost kolemjdoucích.
Převlečení baru do vánoční atmosféry si vyžádalo čtyři dny práce desítek rukou: každou baňku bylo potřeba opatrně navázat na závěsný drátek a uchytit do speciální sítě na stropě baru. „Zapojili se do toho kolegové a kolegyně z celé Bistrotéky, bylo to pracné, ale stálo to za to. Věříme, že se Zlíňáci přijdou pokochat a užít si neobyčejnou sváteční atmosféru,“ dodala Simona Stavjaňová, manažerka Bistrotéky Valachy, jejíž je Bar 1931 součástí.

Spolupráce probíhala se svatebním studiem Svatebnění.

Do baru je možné zajít nejen ve večerních časech, ale denně již od 11 hodin, protože se tu podává i polední menu Bistrotéky nebo odpolední káva, dezerty či „studentské“ drinky.
„Nejvánočnější“ bar je jednou z řady aktivit, kterými Obchodní dům Zlín zpříjemní návštěvníkům advent. „V závěru listopadu před budovou opět rozsvítíme vánoční strom a zájemci se budou moci během celého adventu opět svézt ve vánočním kole, který už se u nás stal tradičním koloritem. Plánujeme i menší vánoční trh se stánky s občerstvením, čekáme ještě na potřebná povolení. Už jsme také zprovoznili venkovní a vnitřní sváteční osvětlení, které je velkým lákadlem pro rodiny s dětmi,“ dodává manažerka Obchodního domu Soňa Ondřejová. 
Kdo si chce „vánočně“ pochutnat, může zajít v neděli 4. prosince na speciální brunch Bistrotéky Valachy do Galerie Desítka v nejvyšším, desátém podlaží Obchodního domu. Tématem brunche budou „Vánoce letem světem“, návštěvníci díky tomu ochutnají tradiční vánoční speciality různých zemí. Na Štědrý den 24. prosince bude Bistrotéka Valachy opět nabízet šnečí speciality všem kolemjdoucím, kteří si budou chtít zpestřit čekání na večerní nadílku procházkou Zlínem a lehčím postním obědem.
Zajímavostí a lákadlem adventu u Obchodního domu jsou i čtyři venkovní zahrádky u gastro podniků. Na většině z nich si díky zastřešení či vyhřívání mohou návštěvníci posedět s výhledem na vánoční kolo za každého počasí.