Obchodní dům Zlín se rozrůstá o další zajímavý podnik. Gastronomickou nabídku v sobotu obohatila Jogurtovna – originální koncept kvalitního rychlého občerstvení, mezi jehož největší lákadla patří vedle mražených jogurtů také vůbec první palačinkomat ve Zlíně. 

V rámci zahájení provozu mohou návštěvníci využít akci 2 porce z palačinkomatu za jednu cenu a také 12% slevu na mražený jogurt.

Jogurtovna není ve Zlíně neznámým pojmem. První podnik tohoto názvu byl otevřen v květnu 2017 na náměstí Míru v centru města a brzy si našel řadu příznivců. „Právě skvělé ohlasy zákazníků nás přiměly přemýšlet o rozšíření,, uvadi jeden z majitelu konceptu Radomír Pastušan.,,Obchodní dům a jeho koncept provozoven moderní gastronomie pro nás byl skvělou výzvou a rozhodli jsme se ji využít,“ dovává Dalibor Kudla, spolumajitel franšízy.

Také na „Obchodňáku“ staví Jogurtovna svou nabídku na mraženém jogurtu nejvyšší kvality, který si zákazník může sám natočit a dochutit širokou škálou ovoce, oříšků a dalších doplňků. Vedle již zmíněného prvního zlínského palačinkomatu se mohou návštěvníci dále těšit i na široký výběr fresh ovocných šťáv a smoothies, rychlé zdravé obědy v podobě chutných polévek, salátů a rizot, kvalitní kávu Mauro, čokoládu a ručně vyráběné pralinky.

Kvalitni servis, bezproblemovy provoz a milou profesionalni obsluhu zabezpecuje, stejne jako v druhe provozovne na Namesti Miru, firma Erzal, s.r.o.

Jogurtovna je umístěna v přistavěné části Obchodního domu se samostatným vstupem u vchodu ze západní strany budovy. V podniku je celkem 45 míst k sezení, možnost užít si nabídku máte také na jejich zahrádce.