Jarní brunch, 2. 4. 2023

 

Užijte si příjemně strávenou neděli s přáteli u dobrého jídla a pití. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru v Galerii Desítka s výhledem na celý Zlín a při poslechu živé hudby.

Těšit se můžete na vynikající snídaňové i obědové speciality, které si pro vás připravili kuchaři Bistrotéky Valachy. Na brunchi nebudou chybět ani vyhlášené dezerty cukrářek Bistrotéky, káva, moravská vína, sekty a nealko nápoje – a to všechno v ceně. 

Ani na dubnovém brunchi nebude chybět ochutnávka moravských vín s vinařem.

Na brunchi je všechno v ceně! Tzn. že můžete okusit všechny pokrmy i nápoje v jakémkoliv množství.


  • Místo: Galerie Desítka - 10. poschodí Obchodního domu Zlín
  • Termín: 2. 4. 2023, 10:00 - 14:00
  • Cena: 1 490 Kč/osoba
  • Dress code: Smart casual
  • Rezervace: rezervace@obchodnidum.cz 

Při rezervaci uveďte své jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště, počet osob, e-mail, telefonní číslo. Kapacita je omezená, po dokončení rezervace vám bude vystavena zálohová faktura.

Kvůli komfortu hostů, brunch není vhodný pro malé děti. Vstup je možný dětem od 6 let. Děkujeme za pochopení.

První brunch v Galerii Desítka proběhl 8. 5. 2022. >>Přečtěte si o něm ZDE<<

 


Co je vlastně brunch?

Toto označení vzniklo spojením slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd) a znamená pozdní snídani či brzký oběd. Jde o delší (zhruba čtyřhodinové) stolování, většinou ve společnosti přátel či rodiny, kdy si můžete postupně vychutnávat více chodů podle vlastního výběru a užívat si při tom pohodovou atmosféru, v níž je o vás stále postaráno. Ideální třeba i jako menší oslava nebo rodinná sešlost.