Otevírací doba 

pondělí-pátek 7:00-20:00

sobota-neděle 8:00-20:00

Kontakt

800 100 808

dm@dm.cz

www.dm.cz

dm drogerie markt

Dm drogerie je otevřena 7 dní v týdnu. Přináší svým zákazníkům oblíbené privátní, exkluzivní a dodavatelské značky, které svou sortimentní nabídkou zahrnují nejen produkty z oblasti péče o krásu a zdraví, ale také péče o domácnost nebo domácí mazlíčky.

S výběrem vhodných produktů vždy ochotně poradí milý a vstřícný personál.  Samozřejmostí je možnost občerstvit se vodou zdarma či bezplatné wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma. 

V březnu 2024 se prodejna rozšířila, více prostoru zde získal sortiment dekorativní kosmetiky, vůně, péče o pleť a přírodní kosmetiky. U nového Beauty pointu se můžete zastavovat a vyzkoušet si kosmetické novinky.O společnosti dm drogerie markt 

dm drogerie markt s.r.o. v České republice zahájila činnost v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost dm drogerie markt GmbH Rakousko. V roce 1993 otevřela svou první prodejnu v Českých Budějovicích. Společnost sídlí v Českých Budějovicích. Svých 228 prodejen zásobuje po celé České republice ze svého logistického centra v Jihlavě. Jednateli společnosti jsou Gerhard Fischer, Martina Horká a Markéta Kajabová. Celkem v dm pracuje 3 341 spolupracovníků. V obchodním roce 2017/2018 vykázala dm v České republice obrat ve výši 9,522 mld. CZK a upevnila tak své postavení jedničky na trhu specializovaných drogerií. Na trh uvádí mimo jiné dm značky Balea, alverde přírodní kosmetika, babylove, DAS gesunde PLUS, Denkmit, SUNDANCE, Visiomax, dmBio, trend IT UP či dm značku réell´e.