Big Band Zlín je zpět! 

Zveme vás na skvělý hudební podvečer, který se uskuteční přímo u Obchodního domu Zlín 4. 5. 2022 od 18:00. K poslechu a tanci vám bude hrát legendární zlínský orchestr - Big Band Zlín.

Koncert proběhne ve velkoplošném stanu z jižní strany Obchodňáku (v místě zahrádky Bistrotéky Valachy). 

„Pod vedením uměleckého vedoucího Jindřicha Ponížila a v podání vokálních sólistů Petry Foltýnové, Josefa Vaverky a celé řady instrumentálních sólistů zazní v programu skladby z dílny orchestrů Glenna Millera, Counta Basieho, Gustava Broma a dalších velikánů swingové hudby. Můžete se těšit například na Sway, What a Wonderful World, Help Yourself, Feelings, Slunečnice, Plakalo baby, Na sedm strun budu hrát a nekonečnou řadu dalších skvělých melodií,“ láká Ivo Thurner z Big Bandu Zlín.

Big Band je 19ti členná hudební skupina přestavující typ tanečního a swingového orchestru, která se po dvouleté odmlce opět vrací na hudební scénu. Skupina byla založena v roce 1992 zakladatelem Lubomírem Morávkem, pod jehož vedením se stala jednou z nejoblíbenějších tanečních kapel ve Zlíně. Po krátké odmlce převzal loňský rok vedení trumpetista Ivo Thurner, změnila se sestava orchestru a kapela je připravena na další skvělé roky taneční produkce.

  • Datum: 4. 5. 2022
  • Čas: 18:00 - 21:00
  • Místo: Párty stan umístěn u Obchodního domu Zlín (z jižní strany v místě zahrádky Bistrotéky Valachy)
  • Vstupné: 95 Kč

Přečtěte si více o Big Bandu ZDE.

BigBand_u_Obchodnaku