Čas venkovních zahrádek je konečně zase tady! Přijďte si posedět s přáteli u dobrého jídla a pití pod širým nebem k Obchodnímu domu Zlín, kde je zahrádek na výběr hned několik. Všechny tři gastronomické podniky už k 25. květnu otevřely i posezení „uvnitř“, zastavte se kdykoli během dne – na snídani, polední menu i večerní jídlo či drink.

Bistrotéka Valachy

Zahrádka Bistrotéky Valachy láká k posezení na zahrádce u parkoviště za budovou. Můžete si pochutnat na poledním menu nebo v odpoledním čase na novinkách sezónního jídelního lístku: co třeba burger z trhaného masa z čestru a tatarák? Nebo lehčí pokrm, jakým je například carpaccio ze tří druhů rajčat se sýrem burrata či melounový salát? K tomu si můžete dát pivo, šálek kávy, limonády nebo některé z bohaté nabídky vín.

S sebou novinky z kornuterie: Pokud před zahrádkou dáváte přednost posezení na trávníku, jako stvořený je Gahurův prospekt hned vedle Obchodňáku. K posezení se vybavte dobrotami s sebou v papírových kornoutech z kornuterie Bistrotéky Valachy. Kromě klasiky (pečených brambor a řepy či těstovinových salátů) zkuste novinky: hranolky smažené v loji s čedarovou omáčkou, bramborovo artyčokový salát, trhané kuře, boloňské makarony nebo různé saláty). Otevřena je také zahrádka hned vedle kornuterie.

A na dobrý drink nebo polední menu se můžete zastavit také v Baru1931 se zahrádkou.

>> Více informací o nabídce Bistrotéky Valachy

 


Original pivnice Budvarka

Zahrádka Original pivnice Budvarky zve nejen na vynikající vychlazené pivo Budvar servírované na zahrádce, ale každý den (při příznivém počasí) i polední menu a speciality teplé a studené kuchyně.

>> Více informací o nabídce Original pivnice Budvarka

 

Eiscafe Delikana

Zahrádka Delikany je tím pravým místem, pokud máte chuť si pod širým nebem pochutnat na něčem sladkém. Dopřejte si cokoli z nabídky cukrárny: zmrzlinové poháry, různé druhy kávy včetně ledové, ale také domácí limonády, ledové čaje, zmrzlinové shaky, palačinky a pestrý výběr chutných dezertů.

>> Více informací o nabídce Eiscafe Delikana