Čekají vás narozeniny, promoce, výročí, rodinné setkání?  Pokud si lámete hlavu s hledáním vhodného místa k uspořádání jakékoliv oslavy, u nás jste správně. Slavte u nás na „Obchodňáku“.

Právě Obchodní dům Zlín nabízí hned několik možností ke společnému posezení u dobrého jídla a pití, navíc tu najdete i další související služby včetně příležitosti k zakoupení dárku nebo voňavé kytice pro oslavence. To vše v samotném centru Zlína s možností pohodlného parkování a se zajímavými slevami a výhodami, které pro vás připravily vybrané podniky.

 

Bistrotéka Valachy se slevou 20 %

Uspořádejte oslavu v Bistrotéce Valachy a využijte některý z nabízených benefitů

 • při oslavě a rezervaci stolu na termín od pondělí do středy po 14. hodině a při útratě nad 2 000 Kč dostanete jako dárek láhev kvalitního prosecca Colesel D.O.C. Extra dry v hodnotě 450 Kč
 • při rezervaci stolu na neděli po 14. hodině a při útratě nad 2 000 Kč obdržíte slevu 20 % na celý účet

(Akce platí od 25. 4. do 30. 6. 2019 mimo svátky při rezervaci alespoň 1 den předem, změna vyhrazena, nelze kumulovat s dalšími nabídkami a akcemi.)

Z pestré nabídky Bistrotéky si vybere každý: od milovníků steaků a české klasiky z poctivých surovin přes příznivce lehčí či bezmasé kuchyně až po děti, velmi bohatá je zdejší vinotéka a skvělou tečkou za oslavou se jistě stanou kreativní dezerty ve francouzském stylu.


Soudek piva jako dárek v Budvarce

Pivní restaurace Budvarka láká na tradiční českou kuchyni a vynikající tankové pivo. Rozhodnete-li se pro oslavu v Budvarce, dostanete při konzumaci nad 2 000 Kč dárek dle výběru:

 • pětilitrový soudek Budvar nebo láhev Bohemia sekt Demi/Brut. 

(Tato nabídka platí ve dnech neděle až čtvrtek od 14 do 18 hodin v termínu 25. 4.-30. 6. 2019 mimo svátky, změna vyhrazena, nelze kumulovat s dalšími nabídkami a akcemi.)


 

Vše pro oslavu pod jednou střechou

Díky sortimentu a nabídce dalších provozoven v Obchodním domě Zlín můžete pod jednou střechou také zařídit vše potřebné pro oslavu, ať už proběhne u nás, nebo kdekoli jinde: 

 

Kytice a květinové boxy v House Deco&Flowers

 • Vyberte si z pestré nabídky řezaných květin House Deco&Flowers a nechejte si připravit květinovou pozornost pro oslavence. Hitem jsou květinové boxy s krabičkami různých barev a velikostí, které nejen krásně vypadají, ale květiny v nich i déle vydrží a stanou se i krásným doplňkem interiéru.

Dorty z Eiscafe Delikana

 • Eiscafe Delikana je nejen příjemným místem pro posezení, které si můžete zpříjemnit nabídkou palačinek, pohárů a dezertů, ale pořídíte tu i dorty všeho druhu přesně podle přání. V nabídce jsou také mražené dorty – denně volně v prodeji.

Pro slavnostní sestřih k Fešákovi

 • Pro pány i chlapce, kteří se chtějí na oslavu „dát do gala“, je tu barber shop Na Fešáka. Moderní sestřihy vlasů i vousů s osobním přístupem a dokonalou péčí jsou zde samozřejmostí. Nezapomeňte se objednat předem. 

„Jedlé“ dárkové balíčky z Formaggerie

 • Milovníka italských laskomin potěšíte dárkem z La Formaggeria Gran Moravia. Pestrý výběr sýrů, uzenin, ale i vyhlášených sladkostí, to vše vám v prodejně zabalí do dárkové krabice. 

 

Naše další tipy na dárky pro oslavence:

 • široký výběr knižních dárků, ale také třeba společenských her a dalších drobností k obdarování oslavence naleznete v Knihkupectví Beta Dobrovský
 • velký výběr papírových blahopřání pořídíte v Papírnictví Grafit
 • pro „voňavý“ dárek v podobě kosmetického balíčku se zastavte v DM drogerii
 • výběr zlatých i stříbrných šperků, šperků z chirurgické oceli a značkových hodinek najdete ve Zlatnictví
 • většina podniků v Obchodním domě nabízí také dárkové poukazy