Ve Zlíně vznikne další místo, kde se mohou lidé naladit na vánoční atmosféru a setkat se s přáteli u punče, čaje a ochutnávky nejrůznějších pochutin. Před Obchodním domem Zlín, který před necelým měsícem po rekonstrukci opět zahájil provoz, se v neděli 2. prosince otevře Vánoční ulička s řadou stánků pro navození sváteční pohody.

Návštěvníci se zde mohou těšit na vánoční alko i nealko nápoje včetně oblíbeného turbomoštu, občerstvení v podobě grilovaného oštěpku, palačinek, lívanců a burgerů i s účastí populárního food trucku a různé zajímavé produkty k ochutnání i zakoupení s sebou od marmelád, sirupů, moštů či mléčného karamelu přes sýrové produkty až po masné výrobky.

Atmosféru podtrhnou ohňové „koše“, v příštím týdnu přibyde i nazdobený vánoční strom. Vánoční ulička bude otevřena každý den od 11 do 20 hodin a to až do 23. prosince.

„Nejde o vánoční trhy v tradiční podobě, v jaké si je Zlíňané během minulých let oblíbili na náměstí Míru u radnice. Nesnažíme se jim konkurovat, naopak chceme tuto nabídku doplnit o nové místo pro setkávání v předvánočním období, v klidnějším a komornějším duchu,“ informovala mluvčí Obchodního domu Zlín Martina Žáčková.