Začít cvičit, zdravě se stravovat nebo dokonce zhubnout? Dali jste si novoroční předsevzetí a teď nevíte, jak začít? Máme pro vás pár skvělých tipů jak na jídla, tak na vynikající potraviny, které pořídíte u nás v Obchodním domě Zlín.

 

Bistrotéka Valachy

V Bistrotéce Valachy najdete denně v poledním menu jedno low carb jídlo. Jde o označení pro způsob stravování, který klade důraz na nižší příjem sacharidů a naopak navýšení zdravých tuků. V ČR se pro ně vžil pojem nízkosacharidové stravování. Jeho cílem je právě úprava tělesné hmotnosti, snížení obsahu tuku v těle a vylepšení tělesných proporcí.

V obchodě Bistrotéky Valachy najdete celou jednu část zaměřenou na tuto stravu. Najdete zde široký sortiment low carb produktů od směsi na pečení chleba, kokosovou mouku, olej, sýr ricotta, až po sladidla a sirupy. 

Od ledna se Bistrotéka Valachy stane partnerem značky TOPNATUR a stane se tak široko daleko jedinou kamennou prodejnou, ve které zakoupíte TOPNATUR low carb produkty.

Bistroteka_fit

 


 

Veselá Veverka

Ve stánku Veselá Veverka zakoupíte kvalitní oříšky a sušené ovoce Natural - slané nebo v různých polevách.

Oříšky a sušené plody jsou ve vysoké kvalitě z Česka, ale i z různých zemí, jako například Thajsko, Velká Británie, Nizozemsko či Bolívie.

Ořechy jsou zdrojem kvalitních bílkovin a nenasycených tuků. Obsahují vitamíny, minerály a železo.

Doporučujeme vyzkoušet ananas Natural z Jižní Afriky, kešu v hořké, karamelové či jogurtové polevě z Velké Británie, nebo zeleninové chipsy z Tchai-wanu.

vesela_veverka

 


 

Dm drogerie

V Dm drogerii najdete velký výběr produktů zdravé výživy a bio potravin od certifikovaných dodavatelů. 

Najdete zde i výživové doplňky pro sportovce nebo bezlepkové a nízkofruktózové potraviny.

dm_drogerie

 


 

Jogurtovna

Na zdravou svačinu si můžete zajít také do Jogurtovny. Dopřát si můžete například vynikající avokádový chlebíček.

V Jogurtovně vám obsluha připraví i vynikající smoothie a freshe z čerstvého ovoce.

jogurtovna