Bistrotéka Valachy připravila novinku, díky které můžete ode dneška nakupovat veškerý sortiment jejího obchodu rychleji, pohodlněji a hlavně – s minimálním časem stráveným „venku“ mimo domov. 

Nový e-shop s výdejnou nabízí výběr ze 700 druhů zboží různých kategorií včetně jejich vlastního kvasového chleba a dalších produktů pekárny, kuchyně a cukrárny. Nakoupíte zde nejen trvanlivé potraviny, ale i maso a uzeniny, ovoce a zeleninu, naše „hotovky ve skle“, pomazánky a buchty a další produkty.

Jak e-shop s výdejnou funguje?

Vše si můžete v klidu domova na www.valachymarket.cz prohlédnout a objednat on-line. V Bistrotéce Valachy pro vás nákup přichystají vy si ho u nich vyzvednete připravený v papírových taškách (s úhradou na místě – ideálně bezkontaktně kartou).

VALACHY MARKET funguje v režimu e-shopu s výdejnou, kterou pro vás zřídili na vyhrazeném místě vedle vchodu do Bistrotéky ve druhém podlaží. Pokud byste si tedy v době od odeslání objednávky po její vyzvednutí uvědomili, že jste na něco zapomněli nebo potřebujete doplnit ještě něco navíc, díky blízkosti obchodu to lze řešit velmi jednoduše. Rádi vám pomohou váš nákup na místě doplnit o další položky.

 

 


Co je důležité vědět:

  1. Nakupovat můžete OD TÉTO CHVÍLE na www.valachymarket.cz.
  2. Při objednání do 12:00 je nákup připraven k vyzvednutí druhý den. Při objednání po 12:00 je připraven třetí den.
  3. Na připravenost nákupu vás upozorní e-mailem a zprávou sms.
  4. Výdej nákupů probíhá denně od 9:00 do 10:00 nebo od 15:00 do 16:00 (sami si zvolíte při objednávce).
  5. Pro výdej je připraven samostatný prostor oddělený od obchodu - v kavárně ve 2. podlaží (pokud k nám pojedete autem, nejlepší je zaparkovat na „zadním“ parkovišti s vjezdem od Velkého kina, zde to máte od vchodu jen pár metrů).
  6. Dostupnost zboží v e-shopu se pravidelně aktualizuje. Přesto se může stát, že než bude zpracována vaše objednávka, některé zboží nebude dostupné. O této skutečnosti je zákazník informován při převzetí objednávky v obchodě. Rádi vám na místě pomůžeme objednávku doplnit o náhradní zboží dle domluvy.

 

Přejeme vám příjemné nakupování. Jsme tu pro vás.