Zveme vás na benefiční koncert CONCERTINO pod vedením Miroslava Křivánka na téma Beatles go for baroque, který se uskuteční na střeše Obchodního domu Zlín - v Galerii Desítka.

Pořadatelem akce je Srdce na pravém místě, z.s. a výtěžek z akce formou dobrovolného vstupného podpoří rodiče handicapované holčičky Ivky Adlové.

>>Živý přenos koncertu bude možné sledovat ZDE<<

Přispět můžete zde


 

Příběh Ivky Adlové

Ahoj,

jmenuji se Ivka a po Vánocích v roce 2017 jsem měla mamce a taťkovi otočit život vzhůru nohama.  Že to bude taková otočka, to nikdo nečekal. Po druhém screeningu a následných vyšetřeních dostali naši jeden den na rozhodnutí, jestli budu nebo ne. A očividně se rozhodli dobře.

Možná se teď podivujete, že Vám píšu sama. Ale taťka říkal, že pokud můžu od března psát Ježíškovi, tam mám napsat i Vám.

Možná Vás zajímá, co to vlastně páni doktoři zjistili, když doporučovali, abych nebyla. Viděli rozštěp páteře (myelomeningokélu), což vlastně znamená, že jsem neměla uzavřený páteřní kanál, a tak se míšní obaly i s míchou dívaly ven. Doktoři říkali, že nebudu chodit, budu mít nějakou hadičku v hlavě a budu doživotně nosit plenky. Jenomže to neznají nás, cérky z Valašska! S mamkou jsme se domluvily, že se narodím v Motole, kde mi schovají ten ocásek, a zbytek neduhů docvičíme. A taťka pravil, že je to dobrý nápad......

 

>>Přečíst celý příběh<<

 

beneficni_koncert_ODZ

 


BENEFIČNÍ KONCERT CONCERTINO

  • Termín: neděle 15. 5. 2022 od 18:00 (délka trvání 70 minut)
  • Místo: Galerie Desítka (10. poschodí Obchodního domu Zlín), náměstí Práce 2523, 760 01 Zlín
  • Dress code: Semi formal (pánové tmavý oblek; dámy tradiční malé černé nebo koktejlky)  

Na koncert je nutná rezervace předem na e-mailové adrese: rezervace@obchodnidum.cz

concertino